Zpět na informační servis

Baumit Vás zve na kulturní festival Hrady CZ

12. června 2019
Text redakce PR článek

Společnost Baumit se v letošním roce stala partnerem významného letního kulturního festivalu Hrady CZ a v jeho rámci připravila pro návštěvníky i své obchodní partnery zajímavý program.

Letošní jubilejní 15. ročník kulturního festivalu Hrady CZ se opět skládá ze dvou částí, České hrady.CZ a Moravské hrady.CZ. V době letních prázdnin bude tato tradiční kulturní akce hostovat na osmi významných českých a moravských historických památkách v různých krajích. Stejně jako v loňském roce je program tohoto festivalu postaven na vystoupení špičkových muzikantů české a slovenské hudební scény.

Společnost Baumit se letos stala partnerem tohoto kulturního festivalu poprvé a pro své příznivce připravila zábavný program - ?Fasádní studio?, kde navštěvníci mohou využít nabídku malování či tetování grafických ornamentů na obličej, ozvláštnit či vyladit svojí ?fasádu? a doplnit tak příjemnou atmosféru letního kulturního festivalu s převážně hudebním programem. K dipozici bude pro zájemce rovněž fotokoutek.

?Cílem naší podpory festivalu Hrady CZ bylo spojení jedinečné atmosféry této hudební akce s přirozenou formou ukázky toho, co veřejnosti můžeme nabídnout v oblasti celkových řešení fasády při stavbě či rekonstrukci rodinného domu. Festival se koná na historických místech republiky, které v některých případech procházejí náročnou renovací, často i s pomocí našich kvalitních stavebních materiálů. I proto nám tato akce dává příležitost pozvat všechny příznivce Baumitu a strávit s nimi i mimopracovní čas v rytmu skvělé české a slovenské muziky. Zveme tedy všechny milovníky hudby na úžasné léto s Baumitem,? vysvětluje partnerství s kulturním festivalem Hrady CZ Martin Sochor, vedoucí marketingu Baumit, spol. s r.o.

Letní festival Hrady CZ je především o kvalitní hudbě různých žánrů a proto jsou v programu výjimečná jména zpěváků, zpěvaček i hudebních skupin, jako např. Aneta Langerová, Anna K., Michal Hrůza, Lucie Bílá & Arakain, Kamil Střihavka & The Leaders!, Kryštof, Jelen, Mirai, No Name, Sto zvířat, Visací zámek, Wohnout, MARPO & TroubleGang, Dymytry, PSH, Harlej a další.

Festival Hrady CZ 2019 v termínech a místech:

12. 7. - 13. 7. 2019 TOČNÍK - ŽEBRÁK ( STŘEDOČESKÝ KRAJ )
19. 7. - 20. 7. 2019 KUNĚTICKÁ HORA ( PARDUBICKÝ KRAJ )
26. 7. - 27. 7. 2019 ŠVIHOV ( PLZEŇSKÝ KRAJ )
2. 8. - 3. 8. 2019 ROŽMBERK NAD VLTAVOU ( JIHOČESKÝ KRAJ )
9. 8. - 10. 8. 2019 VEVEŘÍ (JIHOMORAVSKÝ KRAJ)
16. 8. - 17. 8. 2019 HRADEC NAD MORAVICÍ (MORAVSKOSLEZKÝ KRAJ)
23. 8. - 24. 8. 2019 BOUZOV (OLOMOUCKÝ KRAJ)
30. 8. - 31. 8. 2019 BEZDĚZ ( LIBERECKÝ KRAJ )

Více info o festivalu: https://baumit.cz/hrady