arrows Informační servis arrowsVeletrh STŘECHY PRAHA s pestrým programem
text redakce
číslo:
Veletrh STŘECHY PRAHA s pestrým programem
22. ročník největšího veletrhu pro stavbu a renovace střech STŘECHY PRAHA přivítá ve dnech 6. – 8. 2. 2020 v PVA EXPO PRAHA Letňany nejvýznamnější výrobce a dodavatele z oboru. V souběhu se konají veletrhy SOLAR PRAHA, ŘEMESLO PRAHA a FESTIVAL dřeva a nářadí.
odeslat odeslat    tisk tisk

Na ploše 8 000 m2 představí své novinky na 170 výrobců a dodavatelů střešních materiálů, konstrukcí, fasád, izolací, nářadí a solárních systémů. Na souběžných akcích uvidíte přehlídku dřevostaveb, nízkoenergetických i pasivních domů včetně zdrojů vytápění.

BOHATÝ DOPROVODNÝ PROGRAM
Přednáškový blok „Využití střešních plášťů pro běžný život“ bude řešit problematiku pochozích plochých střech - teras, balkonů, lodžií a střešních zahrad. Proběhne 21. ročník konference Izolace a 6. ročník fóra Dřevěné konstrukce. Na aktuální dění ve společnosti reaguje setkání nad Živnostenským balíčkem nebo konference k 3. a 4. fázi EET. Novinkou jsou témata o moderních trendech zaměřování střech a využívání dronů. Více informací o doprovodném programu najdete na: www.strechy-praha.cz/cs/program.

SOLAR PRAHA
Veletrh SOLAR PRAHA nabídne řadu komplexních řešení ve využívání obnovitelných zdrojů energie. Přednáškový program se věnuje například praktickým zkušenostem z ročního provozu fotovoltaické elektrárny na rodinném domě, co lze očekávat, jaké jsou výhody a limity, proč je důležitá akumulace, jak optimálně využívat vyrobenou elektřinu a jaké dotace lze čerpat.  

FESTIVAL DŘEVA A NÁŘADÍ

Pokračuje vloni úspěšně nastartovaný projekt festivalu s širokou nabídkou nářadí, nástrojů, techniky a dalšího řemeslného vybavení. Návštěvníci mohou vyhrát kvalitní nářadí a další skvělé ceny v denních soutěžích zručnosti.

PORADENSTVÍ ZDARMA

Připravena jsou širokospektrá poradenská centra, kam mohou všichni návštěvníci přijít konzultovat své problémy, projekty a nápady ve všech oblastech výstavby. Garanty těchto center jsou ČKAIT, ČVUT v Praze, Cech klempířů, pokrývačů a tesařů ČR, EkoWATT a Česká fotovoltaická asociace. Novinkou je poradenství na stánku Úřadu průmyslového vlastnictví a též poradenství v oblasti využívání dronů ve stavebnictví.

Licence Creative Commons

www.casopisstavebnictvi.cz podléhá licenci Creative Commons
Uveďte autora | Neužívejte dílo komerčně | Nezasahujte do díla 3.0 Unported
.

RSS
© 2007