arrows Analýzy, trendy arrowsNový zateplovací systém je výsledkem spolupráce dvou vývojových týmů
archiv Baumit, spol. s r.o.
Petr Zázvorka
číslo: 01/2012
Nový zateplovací systém je výsledkem spolupráce dvou vývojových týmů

· Kompletní přehled produktů pro zateplovací systém Baumit TWINNER
Potřeba zateplení většiny stávajících staveb společně s novými požadavky na energeticky úsporné novostavby způsobily, že dvě firmy (Baumit, spol. s r.o. a Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., Divize Isover), které reprezentují významné producenty na trhu stavebních materiálů, společně vyvinuly nový produkt. Ten doplňuje vývojovou řadu o další výhodné vlastnosti, zejména v oblasti snížení hmotnosti, zjednodušení aplikace, zlepšení akustiky a požární bezpečnosti.
odeslat odeslat    tisk tisk

Na vývoji nového produktu i na jeho zavádění do praxe včetně certifikací a technické dokumentace se přímo podíleli Ing. Petr Lorenc, produktový manažer firmy Baumit, spol. s r.o., a Ing. Pavel Rydlo, manažer technické podpory společnosti Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., Divize Isover

Celý článek naleznete v archivu čísel (č. 01/2012).
Licence Creative Commons

www.casopisstavebnictvi.cz podléhá licenci Creative Commons
Uveďte autora | Neužívejte dílo komerčně | Nezasahujte do díla 3.0 Unported
.

RSS
Líbí se nám: Insurance working capital. Vše o stavbách a architektůře najdete na 4stav.cz. Použité stroje jako brusky, lisy a jiné naleznete na AKKstroje.cz. Studijní materiály nejen o stavebnictví, ale i strojírenství a zeměpis najdete na Škola, studium, wiki. Pomozte klikem, udělejte dobrou věc a přečtěte si v magazínu nejen o životním stylu.
© 2007