2007 arrows 03 arrows Nová služba Rigipsu - Centrum technické podpory
text: redakce
číslo: 03/07
Nová služba Rigipsu - Centrum technické podpory
odeslat odeslat    tisk tisk

Společnost Rigips spustila od 1. 3. 2007 novou službu Centrum technické podpory. Zřízením Centra vzniká jedno soustředěné místo informačního a technického poradenství pro odbornou i laickou veřejnost, realizační a distribuční firmy, školy, developery a instituce ve státní správě. Specialisté na systémy suché vnitřní výstavby, polystyrenové izolace a sádrové omítky poskytují technický servis o produktech a systémech, o řešení správných postupů, podkladů, dokumentaci a o technologických předpisech. Další náplní Centra je řízení managementu produktů, certifikace a technické dokumentace. Zákazníci zde také zjistí informace o školeních, seminářích, konferencích, o distribuční síti a certifikovaných montážních firmách.

Hlavní cíl nově vytvořeného Centra technické podpory vidí jeho vedoucí Jiří Otta: „Nejen ve standardní technické podpoře, ale především ve sledování trendů a inovací v ČR a ve světě.”

Centrum technické podpory Rigips
Tel.: 296 411 800
Mobil: 724 600 800
E-mail:
ctp@rigips.cz
www.rigips.czRočník: 2007Licence Creative Commons

www.casopisstavebnictvi.cz podléhá licenci Creative Commons
Uveďte autora | Neužívejte dílo komerčně | Nezasahujte do díla 3.0 Unported
.

RSS
Líbí se nám: Vše o stavbách a architektůře najdete na 4stav.cz. Použité stroje jako brusky, lisy a jiné naleznete na AKKstroje.cz. Studijní materiály nejen o stavebnictví, ale i strojírenství a zeměpis najdete na Škola, studium, wiki. Pomozte klikem, udělejte dobrou věc a přečtěte si v magazínu nejen o životním stylu.
© 2007