2007 arrows 06-7 arrows Hodnocení konstrukcí zatížených výbuchem
text: redakce
číslo: 06-7/07
Hodnocení konstrukcí zatížených výbuchem
V pořadí již druhý pilotní vzdělávací seminář Zásady hodnocení konstrukcí zatížených výbuchem, který je součástí projektu „Protivýbuchová ochrana staveb“, se koná dne 20. června 2007 v prostorách Stavební fakulty ČVUT v Praze, Thákurova 7.
odeslat odeslat    tisk tisk

Jednodenní kurs je určen pro zájemce z řad pracovníků projekčních, investorských a stavebních firem, státní správy, záchranných sborů, policie, studentů a zaměstnanců vysokých škol. Přednášejícími jsou doc. Ing. D. Makovička, DrSc., doc. Dr. Ing. Janovský, doc. Ing. J. Damec, CSc., doc. Ing. J. Dohnálek, CSc., Ing. M. Černín, CSc. a Ing. P. Šelešovský. Účast na semináři, sborník a další výstupy projektu jsou bezplatně poskytovány zaregistrovaným zájemcům se sídlem, pracovištěm nebo bydlištěm v hlavním městě Praze. Cena kurzu pro mimopražské účastníky, včetně sborníku, činí 1700 Kč.
Projekt „Protivýbuchová ochrana staveb“ je dotovaný z Evropského sociálního fondu, rozpočtu hlavního města Prahy a státního rozpočtu České republiky. Řešitelem projektu je České vysoké učení technické v Praze a Kloknerův ústav, partnerem řešitele je Universita Pardubice. Kurs je akreditován ČKAIT.
Další informace a podrobný program přednášek semináře naleznete na http://pvoch.cvut.czRočník: 2007Licence Creative Commons

www.casopisstavebnictvi.cz podléhá licenci Creative Commons
Uveďte autora | Neužívejte dílo komerčně | Nezasahujte do díla 3.0 Unported
.

RSS
Líbí se nám: Vše o stavbách a architektůře najdete na 4stav.cz. Použité stroje jako brusky, lisy a jiné naleznete na AKKstroje.cz. Studijní materiály nejen o stavebnictví, ale i strojírenství a zeměpis najdete na Škola, studium, wiki. Pomozte klikem, udělejte dobrou věc a přečtěte si v magazínu nejen o životním stylu.
© 2007