2007 arrows 03 arrows Fibre Concrete 2007
text: redakce
číslo: 03/07
Fibre Concrete 2007
odeslat odeslat    tisk tisk

Tematická konference zaměřená na vláknobetony, jejich výrobu, navrhování a využívání v praxi. FC 2007 je organizována katedrou betonových a zděných konstrukcí Fakulty stavební ČVUT v Praze. Konference FC 2007 navazuje na seriál konferencí Fibre Concrete pořádaný v minulých letech VŠB – TUO v Malenovicích. Rozšířením tematického okruhu nabízí prostor pro komplexnější diskusi problematiky vlákno-betonových konstrukcí.V rámci konference budou také prezentovány vybrané doktorské práce formou posterů. Autoři jednotlivých prací budou přítomni a připraveni diskutovat s účastníky konference.

Místo konání:
budova Fakulty stavební ČVUT v Praze, Thákurova 7, Praha 6
Termíny: 15. května 2007 zaslání plného znění příspěvku; 31. května 2007 příjem přihlášek s rezervací ubytování, platba vložného. Dotazy nebo připomínky zasílejte, prosím, na adresu sekretariátu konference.
E-mail:
fc2007@fsv.cvut.czRočník: 2007Licence Creative Commons

www.casopisstavebnictvi.cz podléhá licenci Creative Commons
Uveďte autora | Neužívejte dílo komerčně | Nezasahujte do díla 3.0 Unported
.

RSS
Líbí se nám: Vše o stavbách a architektůře najdete na 4stav.cz. Použité stroje jako brusky, lisy a jiné naleznete na AKKstroje.cz. Studijní materiály nejen o stavebnictví, ale i strojírenství a zeměpis najdete na Škola, studium, wiki. Pomozte klikem, udělejte dobrou věc a přečtěte si v magazínu nejen o životním stylu.
© 2007