arrows Odborné akce arrows Konference, semináře arrowsFermacell organizuje v Nitře konferenci Systémová řešení pro konstrukce na bázi dřeva
text: Fermacell
číslo:
Fermacell organizuje v Nitře konferenci Systémová řešení pro konstrukce na bázi dřeva
V pátek 15. dubna 2011 proběhne na výstavišti Agrokomplex v Nitře v přednáškové místnosti M1 celodenní konference „Systémová řešení pro konstrukce na bázi dřeva“, pořádaná společností Fermacell GmbH ve spolupráci s firmami STEICO, VESPER FRAMES ,Archdesign, VP Architects a TERMO + SK .
odeslat odeslat    tisk tisk

Obsahem konference budou informace o systémových řešeních pro konstrukce na bázi dřeva s materiály FERMACELL včetně zkušeností z praxe, představeny budou zajímavé projekty na bázi dřeva, difuzně otevřený kontaktní zateplovací systém Termo+Diffu, pasivní domy z materiálů STEICO a bezpapírový koncept pro návrh a projektování dřevostaveb. Účast na konferenci, která je určena výrobcům dřevostaveb, projektantům a odborné veřejnosti, je bezplatná a pozvánka slouží i jako vstupenka na výstaviště v Nitře, kde v té době bude probíhat komplex výstav DOMexpo - Gardenia – Bonsai Slovakia – Ezoterika od A-Z a Zdravie-krása-relax.  V rámci 6. ročníku komplexní stavební výstavy DOMexpo se uskuteční i 3. ročník samostatné sekce věnované dřevostavbám „Postav si svoj DrevoDOM“, jejíž součástí je také konference Fermacell. Vznik samostatné sekce, orientované na stavby ze dřeva, nízkoenergetické a pasivní domy, vyplynul ze stoupajícího zájmu veřejnosti o nové trendy ve výstavbě domů.

Více informací ke stažení zde.

Licence Creative Commons

www.casopisstavebnictvi.cz podléhá licenci Creative Commons
Uveďte autora | Neužívejte dílo komerčně | Nezasahujte do díla 3.0 Unported
.

RSS
Líbí se nám: Vše o stavbách a architektůře najdete na 4stav.cz. Použité stroje jako brusky, lisy a jiné naleznete na AKKstroje.cz. Studijní materiály nejen o stavebnictví, ale i strojírenství a zeměpis najdete na Škola, studium, wiki. Pomozte klikem, udělejte dobrou věc a přečtěte si v magazínu nejen o životním stylu.
© 2007