Zpět na materiály, výrobky, technologie

SMART CITY OSTRAVA

2. září 2013
redakce

Normal 0 21 false false false MicrosoftInternetExplorer4

Dovolujeme mi Vás pozvat jménem organizující společnosti TOP EXPO CZ a VŠB TU Ostrava na seminář SMART CITY OSTRAVA, který se uskuteční 11. 9. 2013 od 13:00 v rámci zahájení mezinárodní konference ENERGETIKA A ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ v Nové Aule VŠB - TU Ostrava.

/* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Normální tabulka"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;}

Autor:Normal 0 21 false false false MicrosoftInternetExplorer4

Projekt SMART CITY realizuje společnost TOP EXPO CZ v kooperaci s Technologickou agenturou ČR, Technologickou platformou ?Udržitelná energetika ČR? a technickými univerzitami ČR formou pořádání CYKLU seminářů v univerzitních a statutárních městech ČR. Ostravskému semináři předcházela dvě setkání odborníků na energetiku, dopravu a stavebnictví v Plzni a Praze.

Seminář je zaměřen na Inovace pro efektivní energetiku, dopravu a stavebnictví Ostravy s přesahem do celého Moravskoslezského kraje.

Celý cyklus se koná za podpory MPO ČR, MMR ČR a pod záštitou: MŽP ČR, SPS ČR, TA ČR, SP ČR, Ostravský seminář je navíc realizován pod záštitou:

- Miroslava Nováka, hejtmana Moravskoslezského kraje¨

- Petra Kajnara, primátora města Ostravy

- Ivo Vondráka, rektora VŠB-TU Ostrava

Mezi přednášejícími SMART CITY OSTRAVA budou:

Aleš Laciok, koordinátor pro výzkum a vývoj ČEZ, a.s., a předseda výkonného výboru Technologické platformy ?Udržitelná energetika?

Miroslav Svítek, děkan Fakulty dopravní, ČVUT v Praze, a prezident Národního spolku pro elektromobilou a podporu moderních technologií

Roman Portužák, manažer pro styk s aplikační sférou; Centrum ENET VŠB-TUO OSTRAVA

Veronika Korittová, národní kontakt pro energetiku, Technologické centrum AV ČR

Normal 0 21 false false false MicrosoftInternetExplorer4

Jiří Devát, generální ředitel, CISCO SYSTEMS s.r.o.

Petr Hofhansl, Peter Súkenník, AF-CITYPLAN s.r.o.

Radek Sandri, ředitel Regionu Severní Morava, Dalkia Česká republika, a.s.

Jan Neuwirt, vedoucí obchodního oddělení, INTOZA s.r.o.

Roman Kadlučka, předseda představenstva a ředitel společnosti, Dopravní podnik Ostrava a.s.

Martin Hájek, VŠB-TU Ostrava, manažer Centra pro rozvoj dopravních systémů

Více informací včetně přihlášky a abstraktů přednášek najdete na stránkách

http://www.top-expo.cz/smart-city/sc-ostrava-2013

Představení projektu SMART CITY najdete zde

/* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Normální tabulka"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;} /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Normální tabulka"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;}