Zpět na materiály, výrobky, technologie

Rothlehner - pracovní plošiny budoucnosti

13. prosince 2017
redakce PR článek

Pracovní plošiny jsou při stavbách a údržbách prostor základním kamenem, protože se dostanou do míst pro člověka jinak nedostupných. Zajistit kvalitu a bezpečnost stroje je proto důležité od začátku až do konce jeho životnosti. Firma Rothlehner vám namontuje plošiny kdekoli po České republice a zajistí veškerý servis od prodeje, přes pronájem, až po nástavby na míru a jakékoli opravy.

Autor:Co Rothlehner nabízí?

Výběr pro každého
Rothlehner má v Česku i na Slovensku ve svém oboru výhradní postavení a nabízí typy plošin pro různé využití z obsáhlé palety renomovaných výrobců, jako jsou Denka Lift, GSR, HAULOTTE, PB Lifttechnik či Falkon Spider.
Ať už se jedná o pásové, kloubové, sloupové nebo jiné speciální plošiny, můžete se spolehnout na poskytnutí náhradních dílů. Firmy různého zaměření používají od společnosti Rothlehner více než 3 400 plošin a stejně jako partnerské půjčovny se mohou spolehnout na nadprůměrný servis a poradenství.

Plošiny na míru
Díky tomu, že se firma soustředí na montáže v České republice, ale disponuje také německým know-how, dokáže lépe vystihnout konkrétní přání zákazníků. Stabilní zázemí a zkušenosti z téměř čtyř seti zhotovených nástaveb umožňují vycházet vstříc jednotlivým požadavkům nástavby na míru, provést je robustně, technicky moderně a originálně.

Ekonomická varianta
Kromě nových plošin a speciálních nástaveb Rothlehner nabízí i dlouhou řadu ekonomicky výhodných použitých plošin, o které se velmi dobře stará. Také bazarové varianty prochází kompletní technickou kontrolou a servisem a jejich původ je zaručený. Výhodou toho, že je Rothlehner součástí mezinárodní sítě, je v případě použitých strojů dostupnost modelů i na vyžádání ze zahraničí.

Pronájem a servis
Sháníte plošinu jen jednorázově a nevíte přesně jakou? Rothlehner disponuje vlastním portfoliem strojů k pronájmu a zprostředkovává jej také z rozvětvené sítě partnerských půjčoven. Jakoukoli plošinu můžete nezávazně poptat na stránkách Rothlehner. S našimi zkušenostmi načerpanými za 25 let na českém i slovenském trhu vám firma pomůže vybrat si takovou plošinu, která bude přesně odpovídat zamýšlenému účelu.

Servis poskytuje po celou dobu pronájmu. Pro vlastní plošiny firma zajišťuje autorizovaný servis a náhradní díly se službami, které umožní rychlý návrat plošiny do pracovního procesu. Centrála v Praze v Horních Počernicích patří k nejmodernějším servisním střediskům pracovních plošin ve střední Evropě. K dispozici má sklad s 9 000 náhradními díly a 10 servisních vozidel, díky kterým pracovníci opravují plošiny přímo v místě jejich nasazení.

Budoucnost pracovních plošin
Možnosti pracovních plošin se neustále rozrůstají a nabízejí lepší technická provedení. Rothlehner pracuje na funkčnosti a úspornosti, jež zajišťuje ověřenými komponenty výrobců, mezi které patří BOSCH, SAUER DANFOSS, HYDRAFORCE, DEUTSCH a další. Neustále snižuje časy jednotlivých servisních úkonů a zkracuje dobu vyhledávání závad. Stroje Rothlehner využívají moderní generaci řídící elektroniky s možností vzdálené real-time diagnostiky. Plošiny mateřské společnosti se dokonce využívají i při stavbě doku pro vesmírné lety ve Francouzské Guyaně.

Projděte si celou nabídku firmy Rothlehner. Jejich odborníci se podílí na utváření zdejších norem práce a poradí vám tak s přesným výběrem plošiny i servisem tak, aby výsledek odpovídal vašim představám.