Zpět na informační servis

Dopravní konference Pardubice 2020 a Silniční veletrh 2020

31. května 2020
Text redakce

Stěžejními tématy konference budou rozvoj a financování dopravní infrastruktury v regionu východních Čech v nadcházejících letech s ohledem na strategie ministerstva dopravy, dopravní uzel Pardubice, silniční hospodářství a dopravní obslužnost východočeského regionu, nejvýznamnější stavby Pardubického kraje, budoucnost regionální železniční a vodní dopravy a modernizace letiště v Pardubicích.Konference je určena představitelům státní správy a samosprávy, zástupcům zainteresované veřejnosti z oboru dopravy a dalším zájemcům z podnikatelské sféry.

DOPRAVNÍ KONFERENCE PARDUBICE 2020
Kdy: čtvrtek 10.9.2020
Kde: Kongresové centrum Palác Pardubice, 3. patro, Masarykovo nám. 2709, Pardubice
 
 
SILNIČNÍ VELETRH 2020
Kdy: pátek 11.9.2020
Kde: Areál společnosti Správa a údržba silnic Pardubického kraje
 
O Silničním veletrhu Pardubice: Jedná se o jednodenní venkovní prezentační výstavu pouze pro zvané odborníky v oboru silničního hospodářství a stavitelství. Určeno pro firmy z oblasti silničního hospodářství výrobce a prodejce silniční techniky, stavebních materiálů,  dodavatele měst a obcí, SÚS a ŘSD prodejce nákladních automobilů, stavebních strojů,technologických zařízení a jejich příslušenství dodavatele dopravního značení, osvětlení a komunální techniky dodavatele stavebních prací.
 
Veškeré informace a program Dopravní konference Pardubice 2020 a Silničního veletrhu 2020 naleznete na webu ww2.silnicniveletrh.cz
 
Mediálním partnerem obou akcí je  logo Stavebnictvi 08