Zpět na informační servis

Nová aplikace QUIDO Vzorky vám pomůže vybrat vzhled vaší nové fasády

11. dubna 2017
Text redakce PR článek

Výběr vzhledu pro vaši fasádu nikdy nebyl snazší a pohodlnější. Baumit vytvořil webovou aplikaci QUIDO Vzorky, jejímž prostřednictvím si můžete vybrat, objednat a nechat zaslat domů vzorky vaší budoucí fasády. Následně můžete výběr a cenovou kalkulaci bezplatně konzultovat s odborníkem v místě vašeho bydliště a objednat si i její profesionální realizaci.

Výběr fasády není snadná ani levná záležitost, chce to čas a klid na správné rozhodnutí a případně i konzultaci. Nová aplikace QUIDO Vzorky nabízí obojí. V rozhodování vám pomůže zaslání fyzických vzorků, které si přes aplikaci vyberete a objednáte. Kromě fasádní barvy a fasádní probarvené omítky si můžete objednat i vzorky fasádní mozaikové omítky. Tu si můžete vybírat z 36 standardních struktur ze vzorníku Baumit Life nebo nabízíme i možnost individuálního namíchání vlastní struktury kombinací z 16 různých barev kamínků - můžete si splnit své představy, a to vše z pohodlí domova.

Aplikace QUIDO Vzorky umožňuje uživateli objednat:
  • Fasádní barvu (pro aplikaci na stávající omítku)
  • Fasádní probarvenou omítku (omítka ve zvoleném barevném odstínu, struktuře a zrnitosti pro aplikaci na fasádu)
  • Fasádní mozaikovou omítku (nejčastěji používaná na sokly)


Cena jednoho vzorku je 350 Kč včetně poštovného, balného a DPH, každý třetí vzorek je zdarma. Můžete si také vybrat, zda chcete vzorek dodat ve formě desky o velikosti 30 x 40 cm, či v mokrém stavu, tedy ve kbelíku.

Po obdržení vybraných vzorků využijte možnosti bezplatné konzultace s našimi odborníky na fasády, kteří vám zpracují cenovou kalkulaci. Kontakt na nejbližšího odborníka podle vámi zadané adresy je vždy přiložen ke vzorku fasády a zaslán do vašeho e-mailu spolu s rekapitulací objednávky.

Po celé České republice vám budou doporučeni speciálně na fasády rodinných a bytových domů školené a certifikované realizační firmy. Všechny tyto firmy jsou technicky vyškoleny na použití Baumit fasádních materiálů, aby výsledný vzhled fasády odpovídal vaší představě.

Aplikaci QUIDO Vzorky naleznete na webových stránkách Baumitu: https://www.baumit.cz/podpora/quido-vzorky/Baumit

Společnost Baumit je již od roku 1993 český výrobce nejkvalitnějších stavebních materiálů, což potvrzuje i titul Nejlepší výrobce stavebnin roku, který společnost Baumit v roce 2016 již posedmé obhájila. Jako dlouholetý lídr trhu dodává Baumit spolehlivé systémové řešení pro oblast fasád, omítek, potěrů, lepidel i betonů.
www.baumit.cz