Zpět na informační servis

Lukostřelecké klání projektantů s Jordahl a Pfeifer aneb doživotní ručitelé potřebují prověřenou kvalitu

10. října 2017
Text redakce PR článek

Doživotní záruka za dílo je velký závazek. Stát se partnerem pro ty, kteří ji berou na sebe, představuje závazný obchodní příslib, který musí být zaštítěn špičkovou kvalitou - výsledkem dlouholetého vývoje. I sportovní lukostřelba, která se vyvinula z prastarého loveckého umění, symbolizuje dlouhou cestu. Zda při ní více využijeme instinkt nebo intuici byla jedna z mnoha otázek, které se nesly zářijovým večerem při napínání tětiv projektanty a statiky pozvanými stavební společností JORDAHL & PFEIFER na pražský vrch Bohdalec.

Od paralel únosností a zátěží luku, přes schopnost koncentrace a zároveň uvolnění ve správný okamžik, kdy se šíp vydává na cestu k cíli, se diskuse mísily s osobnějšími tématy. V příjemné atmosféře pod vedením zkušených trenérů se pozvaní inženýři nejen naučili základy lukostřeleckého umění, ale změřili i své síly o hodnotné ceny.

Umění zasáhnout terč šípem není snadné, i když při pohledu na profesionály to tak vypadá. Ač se každý z téměř třiceti účastníků snažil naplnit pokyny a rady trenérů, začátky byly náročné a šípy létaly i na okolní louku. Někdo se víc soustředil na odhad balistické křivky a někdo se víc spolehl na sílu svých paží, protože vidina hlavní ceny - luku s věnováním byla silná motivace. Akce se protáhla do pozdního večera, nikomu se od příjemné diskuse s dobrým rautem pod hvězdnou oblohou nechtělo odejít.

Další rozvíjení odborných diskusí může nastat v rámci školení, které J&P pořádá nejen ke svým produktovým novinkám, ale i na přání svých obchodních partnerů v rámci celoživotního vzdělávání, které nikdy nekončí.