Zpět na informační servis

Konference SMART HOME pod záštitou ministra průmyslu a obchodu

13. září 2016
Text redakce

Sdružení Asociace chytrého bydlení pořádá 2. ročník konference pod názvem ?SMART HOME ve světě Internetu věcí?, která se uskuteční 14.9.2016 v Praze, v kongresovém centru hotelu Grandior.

Letošní konference SMART HOME ve světě Internetu věcí, získala záštitu Ministerstva průmyslu a obchodu, kterou udělil ministr Ing. Ivan Mládek CSc. Konference je zároveň akreditována ČKA (Česká komora architektů) a ČKAIT (Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků) v rámci Celoživotního vzdělávání a je určena zvláště pro architekty, projektanty, návrháře interiérů, elektroprojektanty, elektroinstalatéry, stavební inženýry a další odborníky.

Mezi řečníky vystoupí zástupci společností Microsoft, Samsung, Miele, AV MEDIA, 2N Telekomunikace, Kamidesign a další významné hosté.

Tematicky je konference rozdělena do tří bloků: Blok 1) Smart Home ve světě Internetu věcí, Blok 2) Chytrý domov z pohledu úspor energií, bezpečí a zábavy, Blok 3) Chytré bydlení v projektech a realizacích - v nichž se budou řečníci zabývat stěžejními otázkám oblasti Smart Home.

Konference se soustředí na vliv aktuálního tématu Internetu věcí na chytré bydlení. Současně představí Chytrý domov z pohledu nejžádanějších technologií - pro úsporu energií, zabezpečení domu, zábavních systémů i moderních trendů v osvětlení. Konference je určena všem, kteří se zajímají o moderní bydlení, zvláště pro architekty, projektanty, návrháře interiérů, elektroprojektanty, stavební inženýry a další odborníky. Učastníky seznámí s možnostmi projektování chytrých domů, bytů, komerčních a dalších typů staveb. Nabídne ukázky realizací, zkušenosti z praxe i příležitost vyzkoušet si funkce chytrého domova.

Podrobnější informace a tiskovou zprávu o náplni konference najdete zde.