Zpět na materiály, výrobky, technologie

Kde skladovat při rekonstrukci? Skladovací kontejnery jsou řešením

25. ledna 2023
PR článek

Rekonstrukce vašeho bytu či domu už klepe na dveře, otázkou však zůstává 'Kam dát všechny ty věci?'. Máte strach, že vám budou zabírat místo a zkazí vám náladu během stavby? Perfektním řešením v takovéto situaci jsou skladovací prostory, a to konkrétně kontejnery. Čistota, bezpečí a levné náklady v jednom. Pojďte se podívat, jak to celé funguje.


Kontejnery obsáhnou celou vaši domácnost

Představte si šatní skříň, která je tak velká, že se tam vlezou všechny vaše věci. Skladovací kontejner je vybaven vnitřním i venkovním osvětlením a je zabezpečen zámkem. Vnitřek kontejneru je čistý a suchý. Tyto kontejnery od společnosti Diskont Depot jsou vhodné pro krátkodobé i dlouhodobé skladování věcí, jako jsou nábytek, spotřebiče, dokumenty, zásoby a další.

Kontejnery 03

Výběr velikosti

Výhodou je volba velikosti skladovacího kontejneru, dnes jsou totiž k dispozici ve dvou různých velikostech. Před začátkem rekonstrukce si zjistěte, kolik věcí potřebujete uložit, vytvořte si třeba nějaký seznam, věci si změřte a udělejte si představu o tom, kolik místa budete potřebovat. Máte na výběr ze dvou možností:

Malý kontejner

I takový "malý" kontejner se na první pohled zdá docela "velký". Délka takového kontejneru je 2,9 metrů, šířka 2,3m a výška 2,4m. Tento menší kontejner může při rekonstrukci posloužit jako skladovací prostor jak pro nábytek, tak pro různé vybavení. V kontejneru můžete během rekonstrukce skladovat např. skříň, jízdní kolo, boxy, nářadí, vysavač a podobné domácí vybavení. Měsíčně vás pronájem malého kontejneru vyjde 2 200 Kč.

 Kontejnery 02

Velký kontejner

Větší množství nábytku vyžaduje i větší skladovací prostor. Tento kontejner je dlouhý 5,9 metrů, široký 2,3m a 2,4m vysoký. Poslední dva parametry se od toho malého nijak neliší, ovšem délka uživateli umožňuje uložit dvakrát tolik věcí. Prakticky se tento kontejner hodí, při rekonstrukci, pro pohodlné a bezpečné uložení nábytku, pračky a jiného vybavení domácnosti. Měsíční pronájem velkého kontejneru vyjde na 3 300 Kč.

Pronájem skladovacího kontejneru je perfektní volbou pro bezpečné uložení svých věcí, do čistého prostředí, během rekonstrukce.

Kontejnery 04