Zpět na informační servis

Guardian představil vysoce reflexní sklo SunGuard HD Diamond 66

3. prosince 2014
Text redakce PR článek

Na veletrhu Glasstec v Düsseldorfu, největším světovém veletrhu skla, představila společnost Guardian vysoce reflexní sklo SunGuard High Durable Diamond 66, určené pro komerční využití. Pokročilé moderní fasádní sklo SunGuard HD Diamond 66 má propustnost světla 66 % a vnější odraz světla 32 %. Díky těmto parametrům září budovy s tímto sklem jako diamanty.

?V našem oboru vidíme velký zájem o vysoce reflexní skla s velkou propustností světla,? říká Michal Hronský, ze společnosti Guardian. ?Loni jsme tak úspěšně představili skla SunGuard HD Silver 70 a teď rozšiřujeme produktovou řadu High Durable o sklo SunGuard HD Diamond 66,? dodává Michal Hronský.

Guardian SunGuard HD Diamond 66 je ideální sklo pro architekty, kteří chtějí vytvořit komfortní budovy s moderní jasnou fasádou, a perfektně vyhovuje architektonickým projektům napříč Evropou. Povlak může být nanesen na plavená skla Guardian Float ExtraClear nebo Guardian Float UltraClear, která nabízejí velmi vysokou průhlednost a barevnou neutralitu ve srovnání se standardními plavenými skly. Spolu se skly SunGuard HD Silver 70 tak mají architekti možnost zvolit velmi čirá stavební skla s vysokou propustností světla.

Produkty SunGuard High Durable reprezentují nový standard protislunečních skel. Díky odolnému magnetronovému povlaku, lze tyto produkty velmi snadno zpracovat a mohou být použity jako jednoduchá skla nebo monoliticky v konkrétních aplikacích.
Mezi hlavní výhody protislunečních skel SunGard patří také nízké nároky na údržbu, antikondenzační vlastnosti, bezpečnost a tepelná a zvuková izolace.

Rodina produktů SunGuard HD je ideální pro využití na dvojitých fasádách, parapetech, provětrávaných fasádách, balkonech a v oknech nebo oknech se žaluziemi.

Pro další informace o protislunečních sklech můžete navštívit stránky www.sunguardglass.com.