Zpět na informační servis

Českomoravský cement se od 1. ledna 2024 mění na Heidelberg Materials CZ

6. prosince 2023
Text redakce

Jako již převážná většina zemí, ve kterých Heidelberg Materials působí, také česká pobočka společnosti, kterou jste dosud znali jako členy skupiny HeidelbergCement (nyní Heidelberg Materials), se připojí k nové politice skupiny – vytvoří globální značku a vizuálně se sjednotí pod společné logo Heidelberg Materials.

Změna na Heidelberg Materials je pouze vizuální a není důsledkem vlastnických změn. Přesto však dojde od 1. ledna 2024 i k jistým formálním změnám, a to v business linii cement. Obchodní firma (jméno, pod kterým je obchodní společnost zapsána v obchodním rejstříku) společnosti Českomoravský cement, a.s., se změní na Heidelberg Materials CZ, a.s.; ostatní identifikační údaje společnosti se nezmění.

Pokud jde o ostatní společnosti Heidelberg Materials v České republice (Českomoravský štěrk, a.s., PÍSKOVNY MORAVA spol. s r.o., TRANS-SERVIS, spol. s r.o. a společnosti ze skupiny Českomoravský beton – Českomoravský beton, a.s., a její dceřiné společnosti), jejich identifikační údaje se nemění, ale budou od příštího roku vystupovat pod značkou Heidelberg Materials.

Logo se mění, my zůstáváme. I nadále pro vás budeme spolehlivým dodavatelem základních stavebních materiálu – cementu, kameniva a betonu.

Heidelberg Materials v České republice