Zpět na informační servis

ČAOH představuje skleněný odpad jako izolační materiál

18. září 2014
Text redakce

Česká asociace odpadového hospodářství (ČAOH) zveřejnila na svém webu další část seriálu o různých způsobech využívání odpadu. Aktuální díl představuje izolační materiál REFAGLASS, který členská společnost Recifa vyrábí z vytříděného skla.

?Pěnové sklo má ve stavebnictví velkou budoucnost, neboť je na rozdíl od jiných izolačních materiálů opakovaně recyklovatelné, inertní, nehořlavé, zcela bezpečné pro životní prostředí a vyrábí se ze  skleněného odpadu,? dodává Petr Havelka, výkonný ředitel České asociace odpadového hospodářství.
Více informací naleznete na webu ČAOH: www.caoh.cz

O České asociaci odpadového hospodářství
Česká asociace odpadového hospodářství (ČAOH) je největší oborovou asociací v České republice, která sdružuje významné podnikatelské subjekty v oblasti využívání, odstraňování, svozu, sběru a recyklace odpadů. ČAOH na českém trhu působí již 17 let a v současnosti pod ni spadá rolex replique více než 80 společností, které podnikají v odpadovém hospodářství. Cílem asociace je ochrana volného trhu a zdravého konkurenčního prostředí v odpadovém hospodářství ČR, podpora členských společností, ochrana zájmů původců odpadů (obcí, firem) a oprávněných osob, a to mimo jiné aktivní spoluprací na tvorbě právních předpisů, které ovlivňují podnikání v oblasti nakládání s odpady.
www.caoh.cz