Zpět na informační servis

Baumit zve na veletrh FOR PASIV 2019

5. února 2019
Text redakce PR článek

Společnost Baumit představí v rámci veletrhu FOR PASIV 2019, v termínu 7. - 9. února 2019, své produktové novinky ve veletržním areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

Veletrh FOR PASIV 2019 je stejně jako minulý rok zaměřen na nízkoenergetické, pasívní a nulové stavby. Svým odborným zaměřením je určen nejen projektantům a archtektům, ale především široké veřejnosti se zájmem o efektivní řešení staveních konstrukcí rodinných domů.

Společnost Baumit se v roce 2019 zaměří na prezentaci v rámci odborných výstav s tématikou stavebních materiálů v daleko větší míře, než tomu bylo v minulosti. To je rovněž důvodem prezentace výrobků značky Baumit na tomto veletrhu ve zcela nové výstavní expozici.

Jejím obsahem bude mimo jiné představení nejširší nabídky odstínů pro fasády, kreativní techniky pro jedinečnou tvář rodinných domů, unikátních vlastností zateplovacích systémů Baumit open a omítek Baumit Klima, aktivně podporujících zdravé bydlení. V speciálním tzv. eKoutku si návštěvnící budou moci vyzkoušet on-line nástroje pro vizualizaci barevného řešení fasády domu, vytvoření individuálního vzoru mozaikové omítky či kalkulátor.

?Sedmý ročník veletrhu FOR PASIV je pro nás ideální příležitostí nabídnout zájemcům o moderní stavební materiály ta nejlepší řešení pro stavbu rodinného domu. Veletrh proto vnímáme jako skutečnou komunikační platformu s veřejností, kde můžeme předat naše mnohaleté zkušenosti realizačním firmám i jednotlivcům investorům, a být jim tak nejbližším rádcem. Srdečně tedy zveme všechny k návštěvě naší expozice,? objasnil účast na letošním ročníku veletrhu Ing. Martin Sochor, vedoucí marketingu Baumit, spol. s r.o.

Výstavní expozice společnosti BAUMIT na výstavě FOR PASIV 2019 je situována do haly 2, stánek č. 2A14.