arrows Informační servis arrowsBaumit Vás zve na kulturní festival Hrady CZ
text redakce
číslo:
Baumit Vás zve na kulturní festival Hrady CZ
Společnost Baumit se v letošním roce stala partnerem významného letního kulturního festivalu Hrady CZ a v jeho rámci připravila pro návštěvníky i své obchodní partnery zajímavý program.
odeslat odeslat    tisk tisk
Letošní jubilejní 15. ročník kulturního festivalu Hrady CZ se opět skládá ze dvou částí, České hrady.CZ a Moravské hrady.CZ. V době letních prázdnin bude tato tradiční kulturní akce hostovat na osmi významných českých a moravských historických památkách v různých krajích. Stejně jako v loňském roce je program tohoto festivalu postaven na vystoupení špičkových muzikantů české a slovenské hudební scény.

Společnost Baumit se letos stala partnerem tohoto kulturního festivalu poprvé a pro své příznivce připravila zábavný program - „Fasádní studio“, kde navštěvníci mohou využít nabídku malování či tetování grafických ornamentů na obličej, ozvláštnit či vyladit svojí „fasádu“ a doplnit tak příjemnou atmosféru letního kulturního festivalu s převážně hudebním programem. K dipozici bude pro zájemce rovněž fotokoutek.

„Cílem naší podpory festivalu Hrady CZ bylo spojení jedinečné atmosféry této hudební akce s přirozenou formou ukázky toho, co veřejnosti můžeme nabídnout v oblasti celkových řešení fasády při stavbě či rekonstrukci rodinného domu. Festival se koná na historických místech republiky, které v některých případech procházejí náročnou renovací, často i s pomocí našich kvalitních stavebních materiálů. I proto nám tato akce dává příležitost pozvat všechny příznivce Baumitu a strávit s nimi i mimopracovní čas v rytmu skvělé české a slovenské muziky. Zveme tedy všechny milovníky hudby na úžasné léto s Baumitem,“ vysvětluje partnerství s kulturním festivalem Hrady CZ Martin Sochor, vedoucí marketingu Baumit, spol. s r.o.             

Letní festival Hrady CZ je především o kvalitní hudbě různých žánrů a proto jsou v programu výjimečná jména zpěváků, zpěvaček i hudebních skupin, jako např. Aneta Langerová, Anna K., Michal Hrůza, Lucie Bílá & Arakain, Kamil Střihavka & The Leaders!, Kryštof, Jelen, Mirai, No Name, Sto zvířat, Visací zámek, Wohnout, MARPO & TroubleGang, Dymytry, PSH, Harlej a další.

Festival Hrady CZ 2019 v termínech a místech:

12. 7. - 13. 7. 2019      TOČNÍK - ŽEBRÁK ( STŘEDOČESKÝ KRAJ )
19. 7. - 20. 7. 2019     KUNĚTICKÁ HORA  ( PARDUBICKÝ KRAJ )
26. 7. - 27. 7. 2019     ŠVIHOV  ( PLZEŇSKÝ KRAJ )
2. 8. - 3. 8. 2019       ROŽMBERK NAD VLTAVOU  ( JIHOČESKÝ KRAJ )
9. 8.  - 10. 8. 2019     VEVEŘÍ  (JIHOMORAVSKÝ KRAJ)
16. 8. - 17. 8. 2019      HRADEC NAD MORAVICÍ  (MORAVSKOSLEZKÝ KRAJ)
23. 8. - 24. 8. 2019     BOUZOV (OLOMOUCKÝ KRAJ)  
30. 8. - 31. 8. 2019      BEZDĚZ  ( LIBERECKÝ KRAJ )

Více info o festivalu: https://baumit.cz/hradyLicence Creative Commons

www.casopisstavebnictvi.cz podléhá licenci Creative Commons
Uveďte autora | Neužívejte dílo komerčně | Nezasahujte do díla 3.0 Unported
.

RSS
© 2007